Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług w zakresie tłumaczeń technicznych z języka niemieckiego i na język niemiecki. Nasze internetowe biuro tłumaczeń CJO STAR oferuje Państwu szeroki wachlarz tematyczny wykonywanych tłumaczeń.

Tłumacze, z którymi współpracujemy to germaniści specjalizujący się w tłumaczeniach technicznych. W przypadku trudnych tekstów tłumaczenie jest monitorowane przez dwóch tłumaczy języka niemieckiego. Taka weryfikacja pozwala wykluczyć błędy terminologiczne w Państwa tłumaczeniach technicznych z języka niemieckiego.

Przez wszystkie lata naszej działalności szczycimy się przede wszystkim wysoką jakością odsyłanych przez nas tłumaczeń technicznych z języka niemieckiego oraz dotrzymywaniem ustalonych terminów. Jest to bardzo ważne w czasach szybkiego przepływu informacji. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z referencjami od naszych polskich i niemieckich Klientów, dla których wykonujemy tłumaczenia techniczne z języka niemieckiego i na język niemiecki.

Co tłumaczymy?

Budownictwo drewniane
Budownictwo drewniane, ekologiczne staje się coraz bardziej modne w Polsce. Jest to efekt trendu związanego z ekologią. Drewno jest surowcem odnawialnym a - co także bardzo ważne - domy z drewna mają pozytywny wpływ na ekosystem. W Polsce istniej dużo firm zajmujących się budową domów drewnianych. Nasze biuro tłumaczeń CJO STAR wychodzi naprzeciw polskim firmom zajmującym się budownictwem drewnianym i oferuje tłumaczenia stron internetowych na język niemiecki. Dzięki technicznym tłumaczeniom stron internetowych na język niemiecki polskie firmy mogą reklamować swoje usługi w zakresie budownictwa ekologicznego na terenie Niemiec.

Energetyka słoneczna
Techniczne tłumaczenia z języka niemieckiego z zakresu energetyki słonecznej.
Jest to bardzo młoda gałąź przemysłu w Polsce i nie tak bardzo popularna jak w Niemczech.
Jednak w Polsce powstaje coraz więcej firm specjalizujących się w budowaniu i konserwacji instalacji fotowoltaicznych. Polskie firmy oferują także środki do konserwacji modułów. Nasze biuro tłumaczeń oferuje Państwu tłumaczenia specyfikacji technicznych, a także kart charakterystyki i stron internetowych z zakresu energetyki słonecznej.

Tłumaczenia instrukcji obsługi
Polskie firmy importowe sprowadzają wiele maszyn i urządzeń z Niemiec. Każda maszyna czy urządzenie ma instrukcję obsługi, która musi zostać przetłumaczona na język polski w celu prawidłowego użytkowania. Nasze biuro tłumaczeń CJO STAR oferuje Państwu tłumaczenia techniczne dotyczące użytkowania i konserwacji maszyn i urządzeń z wielu dziedzin przemysłu. Możemy wymienić linie maszyn pakujących, maszyny drukarskie, maszyny do znakowania czy wtryskarki.

Nasze biur tłumaczeń oferuje tłumaczenia techniczne z języka niemieckiego i na język niemiecki także z innych dziedzin:

⁃ przemysł medyczny,
⁃ przemysł kolejowy,
⁃ przemysł chemiczny i kosmetyczny,
⁃ przemysł ekologiczny,
⁃ i wiele innych.